12-oms klasėms

 • Išleistuvės – tai šventė, kupina ypatingų, dar nepatirtų jausmų, sunkiai suvaldomų emocijų ir nuolat kintančių nuotaikų.
  Mūsų užduotis – sukurti ypatingą, džiugią ir šventišką šios dienos atmosferą, kuri patenkintų, ir netgi, pranoktų visų lūkesčius.
  Mūsų programa suteiks kuo daugiau malonumo ir džiugių akimirkų tiek mokytojams, tiek tėvams, tiek svarbiausiems šios šventės dalyviams – abiturientams.

  Sėkmingos šventės garantas – mūsų virš penkiolikos metų patirtis renginių organizavimo srityje. Maloniai suteiksime nemokamą konsultaciją dėl vietos šventei, menių ir kitų organizacinių klausimų.
  Turime programas lietuvių, rusų, lenkų kalbomis. Mes pasiruošę kartu su Jumis sukurti ryškią ir nepamirštamą šventę, kad ji būtų tikrai kokybiška ir įsimintina, ruoštis pradėsime jau žiemą.
  Kviečiame kreiptis kuo anksčiau.

  Programa Nr.1

  Pagal jūsų norus ir pageidavimus sukurta programa.

  Programa Nr.2
  Pasirinkti jau esančią programą.

  Ypatingas pasiūlymas – mokyklinio klipo filmavimas mokslo metų bėgyje, kurio premjera bus išleistuvių vakaro metų, tai puikus siurprizas abiturientams. Patikėkite, šis klipas išliks visam gyvenimui!  Telefonas užsakymams: +370 606 02 535

  Prekių nėra.