Prie jūros, Palanga

 • MG – taip mūsų stovyklą vadina vaikai. Šis ženklas per 20 metų tapo labai populiarus tarp vaikų, paauglių ir jaunimo iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Europos.
  Kodėl jie renkasi kiekvieną vasarą poilsiauti su MG? Todėl, kad renkasi aktyvų poilsį, įdomų bendravimą, naujus draugus, pozityvią atmosferą, pažangius vadovus.

  1. STOVYKLOS KONCEPCIJA:  MG stovykla yra ugdomoji, todėl veikla ir užsiėmimais yra siekiama atkleisti vaikų asmenybes, suteikti naujų žinių ir įgūdžių, vertinti žmogiškąsias vertybes laikantis moralės normų. Mums svarbi pozityvi ir produktyvi vaikų komunikacija, kuri yra ypač aktuali šiuo metu, kai vaikai yra priklausomi nuo kompiuterių, iPod‘ų, iPhon‘ų, televizijos ir t.t. Mes mokomės bendrauti realiame gyvenime, puoselėti draugystę, džiaugtis tikrais nuotykiais ir patys kurti savo įdomų gyvenimą. Be to, aktyvus gyvenimo būdas, jūra, pliažas, sportas, žaidimai svarbūs veiksniai stiprinant vaikų sveikatą.
  Mes stengiamės sukurti nuoširdžią ir draugišką aplinką, aprūpinti geromis apgyvendinimo sąlygomis, parūpinti skanų maistą, taip pat skirti dėmesį kiekvienam, organizuoti užimtumą, įdomų ir turiningą gyvenimą – o visą tai būtina pilnaverčiam vaikų poilsiui. Vaikai turi tik vieną valandą laisvo laiko per dieną, nuobodžiauti nėra kada! Stovyklos šūkis „Gyvenkime įdomiai!“. Mes taip ir gyvename! Darbe vadovaujamės humanistinės pedagogikos principais.

  2. VIETA, APGYVENDINIMAS, MAITINIMAS:
  Vieta –  Stovykla įsikūrusi ramiame Palangos rajone, šalia yra didelis ir labai gražus parkas (Birutės parkas). Mes gyvensime poilsio namuose “9 bangos” adresas: Vytauto g. 32, Palanga, Lietuva. Vaikams skirtas 4 aukštų pastatas. Vienu metu stovykloje gali ilsėtis iki 140 vaikų.
  Apgyvendinimas – 3-jų vietų kambariai su visais patogumais ir balkonais. Karštas vanduo tiekiamas nuolatos. Kiekviename kambaryje yra visi patogumai (dušas ir tualetas).Kiekvienam vaikui išduodamas patalynės komplektas ir du rankšluosčiai.
  Jūra ir paplūdimys – 900 metrų iki jūros einant parku. Pliažas - 150-200 metrų baltojo smėlio ruožas, puikiai tinka sportui bei aktyvių žaidimų vedimui. Maudynes organizuoja būrių vadovai laikydamiesi labai griežtų taisyklių, garantuodami vaikų saugumą. Taip pat, stovyklą visada stebi miesto gelbėtojai.
  Maitinimas – 5 kartų per dieną. Meniu suderintas su Palangos higienos centru, atitinka visas vaikų maitinimo normas. Maistą gamina vietoje, tad maistas visada šviežias ir skanus.
  Saugumas – kvalifikuoti vadovai, saugumo priemonės, apgyvendinimo sąlygos, maitinimo organizavimas visiškai atitinka Europos sąjungos reikalavimus ir standartus.

  3. MŪSŲ PATIRTIS, VADOVAI:  nuo 2001 metų kiekvieną vasarą sėkmingai organizuojame vaikų stovyklas prie jūros. Vaikai, kurie užaugo mūsų stovyklose, jau atvažiuoja vadovais į jaunesnių vaikų pamainas. Jie puikiai žino MG tradicijas ir vertybes, supranta, kas yra atsakomybė, meilė vaikams, tobulėjimas. Todėl drąsiai galime teigti, kad auginame kartas.
  Vadovai – tai sėkmingi, atsakingi, gyvenimu besidžiaugiantys charizmatiški žmonės, užkrečiantys vaikus pozityviu požiūriu ir noru aktyviai gyventi. Kiekviename būryje yra po 20 vaikų ir 2 vadovai.

  4. 2024 m. PAMAINŲ GRAFIKAS

  Nr. Pamainos pavadinimas  Trukmė       Pamainų datos Vaikų amžius Pamainos kaina, Eur
  1 Sveiki, čia Troliai!  5 dienos   06.28-07.02 7-10 330,00 / 5 d.
  2 Nuotykių ieškotojai 10 dienų  07.03-07.12 7-12 555,00 / 10 d.
  3 Divergentų karta 12 dienų  07.12-07.23 13-15 640,00 / 12 d.
  4 Visagalis filmų pasaulis 12 dienų  07.23-08.03 9-12 620,00 / 12 d.
  5 Tegyvuoja žaidimas! 12 dienų  08.03-08.14 15-18 630,00 / 12 d.

  SVARBU:
  Esant poreikiui koreguoti maitinimą, (vegetariškas, be gliuteno, be laktozės) papildomai mokama +3 eur /1 dienai 

  Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA (1 diena / nuo 53,00 iki 66,00 eur):
  • Apgyvendinimas - 3 vietų kambariuose su visais patogumais 
  • Maitinimas - 4 kart. per dieną
  • Visos stovyklos pramoginės ir mokomosios programos
  • Priemonės, kostiumai, įranga
  • Vadovų ir administracijos algos
  • Mokesčiai  
  • Profesionali garso aparatūra, apšvietimas 
  • Foto   
  • Video klipas  

  Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Atvežimas Vilnius -Stovykla - Vilnius (70 Eur į abi puses);
  • Kišenpinigiai (4-5 Eur dienai).
  • Užsienio piliečiams – vizos, jei jos reikalingos, transportas iki Vilniaus ar iki Stovyklos, privalomas draudimas.

 • Prekių nėra.