Tėvystės įgudžių kursas

 • Tėvystė – tai kelias, kupinas nuotykių, smagumo ir sunkumų, su kuriais kartais neaišku, kaip susitvarkyti. Tėvystės įgūdžių kursas – tai keturi susitikimai, skirti tėvams, kuriems rūpi tėvystė, rūpi, kaip užauginti sveiką, laimingą žmogų, tačiau kartais sunku sutarti su vaiku, kyla nerimas dėl vaiko savijautos, abejonių, kaip tinkamiausia pasielgti. Užsiėmimų metu bus įgyjama teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kaip kalbėti su vaiku, kad jis klausytų, ir kaip klausyti, kad vaikas kalbėtų. Bus lengviau suprasti ir atpažinti savo ir vaiko jausmus, kas už jų slypi, prisijaukinti net gąsdinantį pyktį, kurti auginantį santykį su vaiku ir padėti vaikui elgtis tinkamai. Užsiėmimai skirti tėvams (globėjams), auginantiems 6-12 metų vaikus.

  Temos:
  1. Vaiko emocijų valdymas. Kaip padėti vaikui kontroliuoti savo jausmus, juos išreikšti tinkamais būdais. Kaip pastebėti, jog vaikas turi užslėptų jausmų ir kaip apie juos kalbėti. Kaip suvaldyti emocijų audras.
  2. Emocinis ryšys su vaiku. Kas yra tvirtas emocinis ryšys, kokius lūkesčius keliame vaikui ir kaip tai formuoja santykį su vaiku? Ko vaikai tikisi tėvų? Kaip atstatyti ryšį po konfliktų? Kokie yra santykių trukdžiai ir kaip jų išvengti?
  3. Netinkamas vaikų elgesys. Kodėl vaikai elgiasi netinkamai? Kas slypi už erzinančio, taisyklių nepaisančio ar provokuojančio elgesio? Kaip reaguoti? Ką daryti, kai vaikas neklauso?
  4. Pozityvi disciplina. Kaip būti lygiaverčiame santykyje, susitarti su vaiku ir kartu išlaikyti ribas? Kaip auklėti be bausmių, bet jog vaikas klausytų?

  Mokymus veda Milda Kielė, vaikų ir paauglių psichologė, psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos kandidatė, „Jaunimo linijos“savanorių mokytoja. „Į mokymus norėčiau pakviesti žinomos vaikų psichoterapeutės žodžiais: „Pravėrę langą į vaiko pasaulį, neabejotinai rastime lobį – jis slypi taip giliai, kad ne visada drįstame jo ieškoti. Tas lobis – vaiko kūrybinė dvasia, kurianti santykius, pasaulį ir jų sandūroje – unikalią vaiko savastį. Kartais slegiančios vaiką mintys ir jausmai užspaudžiami, tariamai išmetami, nuvertinami ir tampa trukdžiu jų gyvenime“. Praverkime langą į vaiko pasaulį drauge!”

  Registracija


  Kalba: lietuvių
  Tvarkaraštis: ketvirtadieniais nuo 19:00
  Mokymų forma: Online
  Vieno užsiėmimo trukmė: 1:50-2:00 val.
  Kaina: 1 užsiėmimas/ iki 2 val./ 15 eurų
  Pirmo užsiėmimo data: suasio mėnesį
  Papildoma informacija: grupėje nedaugiau kaip 15 žmonių, būtina išankstinė registracija
  Daugiau informacijos: +370 606 02 535, +370 527 02 421 

  Prekių nėra.