Kalėdinė programa "Šlovės valanda" 5-6 metų vaikams

 • Neregėto ir negirdėto didžio konkursas! Trijų dalyvių įspūdingi pasirodymai. Sužavės jauną ir seną, nustebins mažą ir didelį.
  Konkurso dalyviai:
  Meškinas Balu - geras, linksmas, žavingas Disnėjaus animacinio filmo "Mauglis" personažas. Savu šou "Viena diena iš džiunglių gyvenimo" meška spėjo užkariauti daug vaikų širdžių. Ir nenuostabu, nes jis toks pozityvus ir energingas!
  Balu mėgsta rodyti, kaip prasideda kiekvienas jo gyvenimo rytas: prausimasis, mankšta, pusryčiai... Bet pats smagiausias dalykas, kad savo dienotvarkės Balu mėgsta mokinti vaikus, ir visa tai - linksmo šokio pagalba. Na o vėliau, žinoma, daug žaidimų ir konkursų!
  Ateivis MGiukas - labai paslaptingas ir neįprastas personažas. Tik jam pasirodžius MG-klube, iškart buvo išrinktas "Mažojo genijaus" simboliu.
  Ateivis iš nepažystamos planetos yra kosminis dainininkas, smalsuolis ir fantazuotojas. Jis moka džiaugtis kiekviena nauja diena, kiekvienu nauju susitikimu. Lengvai mokosi žmonių kalbos ir puikiai sutaria su vaikučiais.
  Katinas Markizas Siurprizas - žavingas ir gražus, pūkuotas ir mielas katinas. Gali maloniai nustebinti vaikus ir suaugusius.
  Markizas Siurprizas moka dalinti komplimentus, linksmai šokti, murkti. Jis myli ... visą pasaulį! Visiems mielas draugas, geraširdis, smaližius.
  Konkurso vedantysis - Kalėdų Senelis. Kas laimės? Konkurso nugalėtoją išrinks žiūrovai.


  Programos kaina:
  1 val. / 300 eurų + PVМ
  Į kainą įeina: žaidybinė programa, dovanų įteikimo ceremonija po programos, 4 aktoriai, įgarsinimas
  Personažai: Meškinas Balu, Ateivis MGiukas, Katinas Markizas Siurprizas, Kalėdų Senelis
  Papildomos galimybės: foto ir video paslaugos.
  Vaikų skaičius: iki 60.
  Telefonai užsakymams: + 370 606 02 535

  Prekių nėra.