Šlovės valanda

 • ŠOU PROGRAMA

  Neregėto ir negirdėto didžio konkursas! Trijų dalyvių įspūdingi pasirodymai. Sužavės jauną ir seną, nustebins mažą ir didelį.
  Konkursantai:
  Meškinas Balu - geras, linksmas, žavingas Disnėjaus animacinio filmo "Mauglis" personažas. Savu šou "Džiunglės COOL" meška spėjo užkariauti daug vaikų širdžių. Ir nenuostabu, nes jis toks pozityvus ir energingas! Bet pats smagiausias dalykas, kad Balu mėgsta šokti ir vaikai mielai šoka drauge.
  Ateivis MGiukas - labai paslaptingas ir neįprastas personažas. Tik jam pasirodžius MG-klube, iškart buvo išrinktas "Mažojo genijaus" simboliu. Ateivis yra iš Tuami planetos, yra kosminis dainininkas, smalsuolis ir fantazuotojas. Jis moka džiaugtis kiekviena nauja diena, kiekvienu nauju susitikimu. Lengvai mokosi žmonių šokių ir puikiai sutaria su vaikučiais.
  Katinas Markizas Siurprizas - žavingas ir gražus, pūkuotas ir mielas katinas. Gali maloniai nustebinti vaikus ir suaugusius. Markizas Siurprizas moka dalinti komplimentus, linksmai šokti, murkti. Jis myli ... visą pasaulį! Visiems mielas draugas, geraširdis, smaližius.
  Konkurso vedantysis - teatro fėja Arlekina. Kaip manote, kas laimės konkursą? O konkurso nugalėtoją išrinks žiūrovai.

  Programos kaina:
  1 val. / 240 eurų + PVM/ iki 30
  Personažai: Katinas Markizas-Siurprizas, meškinas Balu, marsietis MGiukas, teatro fėja Arlekina
  Į kainą įeina: autorinis scenarijus, garso aparatūra, keturi personažai
  Papildomos galimybės: foto ir video paslaugos
  Telefonai užsakymams: +370 606 02 535

  Prekių nėra.