Prie jūros, Šventoji

 • MG – taip mūsų stovyklą vadina vaikai. Šis ženklas per 15 metų tapo labai populiarus tarp vaikų, paauglių ir jaunimo iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Europos.
  Kodėl jie renkasi kiekvieną vasarą poilsiauti su MG? Todėl, kad tai aktyvus poilsis, įdomus bendravimas, nauji draugai, pozityvi atmosfera, pažangūs vadovai.

  1. STOVYKLOS KONCEPCIJA: MG - tai stovykla, kuri skirta asmeniniam augimui, kur kiekvienos programos ir veiklos tikslas atskleisti žmogaus asmenybę, jo talentą ir gebėjimus, įgyti naujų žinių ir įgūdžių. Darbe mes vadovaujamės humaniškos pedagogikos principais.
  STOVYKLOS TIKSLAI: Organizuoti pilnavertį poilsį, stiprinti sveikatą, kiekvieno vaiko asmenybės ugdymas.
  Stovyklos misija – asmenybės ugdymas. Tad, mūsų stovykla yra ugdomoji, todėl veikla ir užsiėmimais yra siekiama atkleisti vaikų asmenybes, suteikti naujų žinių ir įgūdžių, vertinti žmogiškąsias vertybes laikantis moralės normų. Mums svarbi pozityvi ir produktyvi vaikų komunikacija, kuri yra ypač aktuali šiuo metu, kai vaikai yra priklausomi nuo kompiuterių, iPod‘ų, iPhon‘ų, televizijos ir t.t. Mes mokomės bendrauti realiame gyvenime, puoselėti draugystę, džiaugtis tikrais nuotykiais ir patys kurti savo įdomų gyvenimą. Be to, aktyvus gyvenimo būdas, jūra, pliažas, sportas, žaidimai svarbūs veiksniai stiprinant vaikų sveikatą.
  Mes stengiamės sukurti nuoširdžią ir draugišką aplinką, aprūpinti geromis apgyvendinimo sąlygomis, parūpinti skanų maistą, taip pat skirti dėmesį kiekvienam vaikui, organizuoti užimtumą, įdomų ir turiningą gyvenimą – o visą tai būtina pilnaverčiam vaikų poilsiui. Vaikai turi tik vieną valandą laisvo laiko per dieną, nuobodžiauti nėra kada! Stovyklos šūkis „Gyvenkime įdomiai!“. Mes taip ir gyvename!

  2. VIETA, APGYVENDINIMAS, MAITINIMAS:
  Vieta – Stovykla įsikūrusi Šventojoje, ramioje vietoje, poilsio namuose „Auksinės kopos“ (Jūros g. 30). Vaikams suteikiamas atskiras 3-jų aukštų korpusas. stovykloje gali ilsėtis 90 vaikų.
  Jūra ir paplūdimys - Iki jūros – 100 metrų. Platus balto smėlio paplūdimys puikiai tinka organizuoti aktyvius žaidimams. Maudynes organizuoja būrių vadovai laikydamiesi labai griežtų taisyklių, garantuodami vaikų saugumą. Taip pat, stovyklą visada stebi miesto gelbėtojai.
  Apgyvendinimas – 4-5 vietų jaukiuose kambariuose. Kiekviename kambaryje visi patogumai (dušas ir tualetas).
  Maitinimas – 5 kartų per dieną. Meniu suderintas su Palangos higienos centru, atitinka visas vaikų maitinimo normas. Maitinimą ruošia vietoje, tad maistas visada šviežias ir skanus.
  Saugumas – kvalifikuoti vadovai, saugumo priemonės, apgyvendinimo sąlygos, maitinimo organizavimas visiškai atitinka Europos sąjungos reikalavimus ir standartus

  3. MŪSŲ PATIRTIS, VADOVAI: Patirtis - nuo 2001 metų kiekvieną vasarą sėkmingai organizuojame vaikų stovyklas prie jūros. Vaikai, kurie užaugo mūsų stovyklose, jau atvažiuoja vadovais į jaunesnių vaikų pamainas. Jie puikiai žino MG tradicijas ir vertybes, supranta, kas yra atsakomybė, meilė vaikams, tobulėjimas. Todėl drąsiai galime teigti, kad auginame kartas.
  Vadovai – tai sėkmingi, atsakingi, gyvenimu besidžiaugiantys charizmatiški žmonės, užkrečiantys vaikus pozityviu požiūriu ir noru aktyviai gyventi. Kiekviename būryje yra po 20 vaikų ir du pedagogai.

  4. 2018 m. PAMAINŲ GRAFIKAS

  Nr. Pamainos pavadinimas  Trukmė  Pamainų datos Vaikų amžius Pamainos kaina, Eur
  1. "MG kino festivalis"  

  10 dienų   

  06.29-07.08  7-12 300,00
  2.

  "MG live"

  12 dienų  07.08-07.19  12-15 370,00
  3.

  "7 pasaulio stebūklai" 

  15 dienų  07.19-08.03  7-12 390,00
  4.

  "Žaidimo akademija"

  12 dienų 08.03-08.14 15-18  370,00

   

   

   


   

  Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Apgyvendinimas 2-3-4-5 vietų kambariuose su visais patogumais kambariuose arba blokuose;
  • penkių kartų maitinimas;
  • Visos stovyklos pramoginės ir mokomosios programos.

  Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • Atvežimas Vilnius – stovykla- Vilnius (40 Eur į abi puses);
  • Kišenpinigiai (2-5 Eur dienai).
  • Užsienio piliečiams – vizos, jei jos reikalingos (išrašome kelialapius), transportas iki Vilniaus ar iki Stovyklos, draudimas

  5. PAMAINŲ APRAŠYMAS:

  Prekių nėra.