Prie jūros, Palanga

 • MG – taip mūsų stovyklą vadina vaikai. Šis ženklas per 18 metų tapo labai populiarus tarp vaikų, paauglių ir jaunimo iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Europos.
  Kodėl jie renkasi kiekvieną vasarą poilsiauti su MG? Todėl, kad renkasi aktyvų poilsį, įdomų bendravimą, naujus draugus, pozityvią atmosferą, pažangius vadovai.

  1. STOVYKLOS KONCEPCIJA:  MG stovykla yra ugdomoji, todėl veikla ir užsiėmimais yra siekiama atkleisti vaikų asmenybes, suteikti naujų žinių ir įgūdžių, vertinti žmogiškąsias vertybes laikantis moralės normų. Mums svarbi pozityvi ir produktyvi vaikų komunikacija, kuri yra ypač aktuali šiuo metu, kai vaikai yra priklausomi nuo kompiuterių, iPod‘ų, iPhon‘ų, televizijos ir t.t. Mes mokomės bendrauti realiame gyvenime, puoselėti draugystę, džiaugtis tikrais nuotykiais ir patys kurti savo įdomų gyvenimą. Be to, aktyvus gyvenimo būdas, jūra, pliažas, sportas, žaidimai svarbūs veiksniai stiprinant vaikų sveikatą.
  Mes stengiamės sukurti nuoširdžią ir draugišką aplinką, aprūpinti geromis apgyvendinimo sąlygomis, parūpinti skanų maistą, taip pat skirti dėmesį kiekvienam, organizuoti užimtumą, įdomų ir turiningą gyvenimą – o visą tai būtina pilnaverčiam vaikų poilsiui. Vaikai turi tik vieną valandą laisvo laiko per dieną, nuobodžiauti nėra kada! Stovyklos šūkis „Gyvenkime įdomiai!“. Mes taip ir gyvename! Darbe vadovaujamės humanistinės pedagogikos principais.
   

  2. VIETA, APGYVENDINIMAS, MAITINIMAS:
  Vieta –  Stovykla įsikūrusi ramiame Palangos rajone, šalia yra didelis ir labai gražus parkas (Birutės parkas). Mes gyvensime poilsio namuose “9 bangos” adresas: Vytauto g. 32, Palanga, Lietuva. Vaikams skirtas 4 aukštų pastatas. Vienu metu stovykloje gali ilsėtis 160 vaikų.
  Apgyvendinimas – 3-jų vietų kambariai su visais patogumais ir balkonais. Karštas vanduo tiekiamas nuolatos. Kiekvienam vaikui išduodamas patalynės komplektas ir du rankšluosčiai.
  Jūra ir paplūdimys – 400 metrų iki jūros einant parku. Pliažas - 150-200 metrų baltojo smėlio ruožas, puikiai tinka sportui bei aktyvių žaidimų vedimui. Maudynes organizuoja būrių vadovai laikydamiesi labai griežtų taisyklių, garantuodami vaikų saugumą. Taip pat, stovyklą visada stebi miesto gelbėtojai.
  Apgyvendinimas – 3 vietų jaukiuose kambariuose. Kiekviename kambaryje visi patogumai (dušas ir tualetas).
  Maitinimas – 5 kartų per dieną. Meniu suderintas su Palangos higienos centru, atitinka visas vaikų maitinimo normas. Maitinimą ruošia vietoje, tad maistas visada šviežias ir skanus.
  Saugumas – kvalifikuoti vadovai, saugumo priemonės, apgyvendinimo sąlygos, maitinimo organizavimas visiškai atitinka Europos sąjungos reikalavimus ir standartus

  3. MŪSŲ PATIRTIS, VADOVAI:  nuo 2001 metų kiekvieną vasarą sėkmingai organizuojame vaikų stovyklas prie jūros. Vaikai, kurie užaugo mūsų stovyklose, jau atvažiuoja vadovais į jaunesnių vaikų pamainas. Jie puikiai žino MG tradicijas ir vertybes, supranta, kas yra atsakomybė, meilė vaikams, tobulėjimas. Todėl drąsiai galime teigti, kad auginame kartas.
  Vadovai – tai sėkmingi, atsakingi, gyvenimu besidžiaugiantys charizmatiški žmonės, užkrečiantys vaikus pozityviu požiūriu ir noru aktyviai gyventi. Kiekviename būryje yra po 20 vaikų ir du vadovai.

  4. 2019 m. PAMAINŲ GRAFIKAS

  Nr. Pamainos pavadinimas  Trukmė  Pamainų datos Vaikų amžius Pamainos kaina, Eur
  1 "Šventė kiekvieną dieną"  5 dienos   06.26-06.30 7-10 200,00
  2  "Penkios stichijos" 10 dienų  07.01-07.10 7-12 340,00
  3  "Dream team"  12 dienų  07.10-07.21 13-15 395,00
  4  "Superherojai atvyksta" 12 dienų  07.21-08.01 9-12 393,00
  5 Tegyvuoja žaidimas 12 dienų  08.01-08.12 15-18 390,00

  Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  • Apgyvendinimas 3 vietų kambariuose su visais patogumais kambariuose arba blokuose;
  • penkių kartų maitinimas;
  • Visos stovyklos pramoginės ir mokomosios programos.

  Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • Atvežimas Vilnius – stovykla- Vilnius (40 Eur į abi puses);
  • Kišenpinigiai (3-5 Eur dienai).
  • Užsienio piliečiams – vizos, jei jos reikalingos (išrašome kelialapius), transportas iki Vilniaus ar iki Stovyklos, draudimas.

  5. PAMAINŲ APRAŠYMAS: 
  Stovyklų pamainos visada turi savo tematiką, kiekvienais metais mes kuriame naujas programas.
  1. „ŠVENTĖ KIEKVIENĄ DIENĄ“. 7-10 metų vaikams. 2019m. birželio 26-30 d. (5d.)
  Kiekvieną dieną vaikų laukia daugybė teminių - žaidybinių programų, švenčių, judrių žaidimų ir rungčių. Tik įsivaizduokite – vasara Kalėdos su Kalėdų seneliu, labai įdomu, ar Kalėdų senelis norės išsimaudyti jūroje... , šėlstančio Helloween`o linksmybės, Neptūno šventės išbandymai, Piratų vakarėlio nuotykiai, Hollywood`o filmavimai. Kiekvieną dieną vis nauja šventė, vaikų džiaugsmui! Pamainos tikslas - išmokinti vaikus džiuginti ir stebinti kitus žmones. Namo vaikai atveš daugybę suvenyrų ir dovanų, pagamintų savo rankomis.
  2. "PENKIOS STICHIJOS". 7-12 metų vaikams. 2019m. liepos 01-10 d. (10d.)
  Pasak senovės kinų, visata sudaryta iš penkių elementų: Ugnies, Žemės, Medžio, Metalo ir Vandens, vadinamų stichijomis. Kiekviena stichija turi savo unikalias savybes, galias.
  Mes iškeliausime į fantastišką, viliojančią kelionę, tyrinėti šias stichijas. Per vaidmenų žaidimus, rungtis, orientacinius žaidimus, vaidinimus mes pažinsime Medžio galią, veržlią Ugnies energiją, Žemės patvarumą ir galią, Metalo kietumą, Vandens vis kitokias savybes. Tyrinėsime gamtos galias ir mokinsimės iš jos. O tai reiškia, kad tapsime geresni.
  3. "DREEM TIME". 13-15 metų paaugliams. 2019m. liepos 10-21 d. (12d.)
  Ši pamaina gyli turiniu, nes kiekvieną dieną mes formuosime tikrų draugų komandą. Mokinsimės draugauti tikrame gyvenime, o ne virtualiame renkant laikus – gerbti, vertinti, padėti, palaikyti, džiaugtis už kitų pasiekimus. Tikimės, kad ši pamaina, taps tikros draugystės pradžia daugeiui metų, o gal net visam gyvenimui.
  Mes smagiai rungsimės, šoksime, žaisime vaidmenų žaidimus, diskutuosime, filmuosime klipus, organizuosim fleš mobus ir koncertus, maudysimės, deginsimės, bendrausime, mokinsimės, svajosime.
  O pamainos pabaigoje visų laukia kvapą gniaužiantys išbandymai ir nuotykiai – kliūčių ruožas su profesionaliais alpinistais. Nes tik vieninga komanda galės įveikti kliūtis ir tai bus svarus pamainos rezultatas!
  4. „SUPERHEROJAI ATVYKSTA“. 9-12 metų vaikams. 2019m. liepos 21- rugpjūčio 01d. (12 d.)
  Kas sakė, kad superherojai yra išgalvoti veikėjai ir tik iš komiksų? Netiesa! Jie egzistuoja ir net retsykiais susibėga visi kartu.
  Šį sykį superherojai atvyks pas mus į MG stovyklą susirungti, pažaisti, pabendrauti ir net pašėlti! Kiekvienas superherojus pasidalins savo supergaliomis, patirtimi ir žiniomis. Pamokins, kaip apginti, padėti, įveikti, būti drąsiais, sąžiningais ir stipriais. Juk jie saugo visą visatą! Šią vasarą mūsų laukia super atostogos su superherojais!
  5. „TEGYVUOJA ŽAIDIMAS“. 15-18 metų jaunimui. 2019m. rugpjūčio 01-12 d. (12 d.)
  Su naujomis jėgomis ir praeitų metų žiniomis su malonumu pasinersime į pamėgtą vaidmenų žaidimų pasaulį. Šią pamainą gausime dozę azarto, fizinio krūvio, įspūdžių, malonumo, pozityvo, nes žaisime rimtai.
  Vaidmenų žaidimas tai - labai ryškus ir trumpas gyvenimas konkrečiose sąlygose. Yra tikslas, yra komanda, kurios tu negali nuvilti. O tai reiškia, kad reikės žaisti 100%. Šios pamainos raktiniai odžiai – atsakomybė, iniciatyva, komanda, strategija, taktika, vaidinimas, drąsa, pagalba, revanšas, azartas. Viskas tikra!
   

  Prekių nėra.