Apie mus

 • Kas tai yra MG („Mažasis genijus“)? MG galima prilyginti namams. Čia visada šilta, jauku, įdomu. Čia visada ateina daug svečių ir kiekvienas MG mato savaip.

  Vieniems
  – tai įdomi stovykla prie jūros, kur galima kokybiškai pailsėti, pabendrauti su įdomiais žmonėmis, surasti tikrų draugų, nuoširdžiai pažaisti, išgyventi įspūdingus nuotykius, išmokti kažko naujo, pademonstruoti savo talentą, atrasti savyje naujus gebėjimus, pasikrauti gerąją energija.

  Antriems
  – tai smagios, nuostabios vaikiškos šventės, kurie nuneša į stebuklingą pasakų ir kino filmų, nuotykių, vaidmenų žaidimų šalį. Tokios šventės yra laimingos vaikystės dalis, kurios prisimenamos ilgai.

  Tretiems
  tai - naudingi mokymai paaugliams, atsakantys į daugelį skausmingų klausimų, padedantys pasitikėti savimi, kurti bendradarbiavimo santykius, formuojantys pasaulio suvokimą ir moralines vertybes. Tokie mokymai saugiai ir švelniai nukreipia paauglius į suaugusiųjų gyvenimą.

  Ketvirtiems
  tai - gyvenimo mokykla, kurioje jauni žmonės dirba vadovais, švenčių vedančiaisiais, DJ, veda mokymus. Čia jie gauna pirmuosius darbo įgūdžius, tampa savarankiškesni, į suaugusiųjų gyvenimą iškeliauja atsakingi, su pilnu žinių ir įgūdžių lagaminu, moralinių vertybių, kuriuos gavo MG.

  GYVENKIME ĮDOMIAI!

  Penktiems
  – tai šeimos stovyklos, kur tėvai mokinasi auklėti savo vaikus kaip asmenybes, gaudami humaniškos pedagogikos pagrindus. Aktyvus poilsis, psichologinės žinios, glaudus bendradarbiavimas su šeima padeda sustiprinti tarpusavio santykius, suprasti vienas kitą, suprasti savo vaiką.

  Per 15 gyvavimo metų MG užaugino daug auklėtinių. Mūsų svetingų namų durys atvertos visiems! Mes mylime savo darbą, mes mylime gyvenimą!

  Prekių nėra.